RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence


Objavte s Qlik Sense budúcnosť už dnes!

    Revolučná, self-service aplikácia pre Data Discovery a vizualizáciu  
    Jedinečné "responzívne" prostredie, ktoré myslí za Vás  
    Storytelling - moderný prístup k informáciám pre každého  
    Optimalizovaný pre mobilné zariadenia  
    Využíva rovnaký engine ako QlikView, čiže môže stavať už na existujúcich QlikView dátových modeloch  

Qlik Sense je vhodný pre každého, kto si chce sám v intuitívnom prostredí analyzovať svoje dáta. Tvorba a úprava modelov funguje na báze drag-and-drop, pričom aplikácia Vám sama ponúkne možnosti. Vďaka tomu nepotrebujete žiadne IT znalosti, nemusíte sa učiť nový systém. Qlik Sense je ešte bližšie k užívateľovi. Môže ho využívať doslova ktokoľvek.Qlik Sense úspešne využívajú aj spoločnosti v Čechách a na Slovensku. Tu je zopár našich referencií:


  
 

V zahraničí Qlik Sense využívajú napríklad spoločnosti:


Ste pripravení zobudiť Vašu intuíciu?

Predstavte si Vašu firmu, v ktorej si každý človek dokáže sám na pár klikov dávať odpovede na otázky. Ktokoľvek, akokoľvek minimálne technicky zdatný, si vie na jednom mieste pozrieť a pripraviť všetky podstatné informácie, ktoré ho zaujímajú. A to bez toho, aby si musel dlhé hodiny spracovávať analýzu, alebo čítať rozsiahle tabuľky, ktoré mu niekto pravidelne posiela. Každý, kto zvládne prácu s Excelom sa teraz môže spoľahnúť na rýchlosť a širokú funkcionalitu, ktorú prináša Qlik Sense – navyše v notebooku, tablete či smartfón a aj pri veľkých objemoch dát so sekundovými odozvami.

       Qlik Sense je vhodný pre každého. V čom je taký jedinečný?

 • Jedinečné drag-and-drop responzívne prostredie, ktoré myslí za Vás. Kliknutím užívateľ vytvára alebo upravuje rôzne dátové vizualizácie, pričom systém mu vždy sám ponúkne nové možnosti. Príprava analýzy tak trvá len zopár sekúnd a nevyžaduje si žiadne školenie.
 • Ľudia majú radi príbehy, spolupracujú a zdieľajú. Každý človek teraz môže mať k dispozícii svoj vlastný zrozumiteľný príbeh (storytelling).Už nie je potrebné neustále kopírovať výstupy analýz do PowerPointu či Excelu. Navyše, v prípade akejkoľvek otázky, sa viete okamžite preklikať k odpovedi priamo v Qlik Sense a odpoveď ihneď zozdielať.
 
 • Skutočne mobilné analýzy. Získavajte odpovede aj mimo pracoviska – na tablete, či smartfóne. Aplikácia sa sama prispôsobí zariadeniu tak, aby bola ovládateľná, čitateľná a zrozumiteľná.
 • Smart Search – stačí jednoducho zadať, čo hľadáte a môžete začať analyzovať dáta. Dokonca bez toho, aby ste vedeli čo hľadáte a kde to máte hľadať.
 • Jednoducho „pritiahnite“ nový dátový zdroj a máte ho napojený bez skriptovania. Pri tom, využívate silu asociatívneho modelu, môžete integrovať viacero dátových zdrojov bez potreby dátového skladu či OLAP kociek a odpovede máte v priebehu sekúnd.
 • Čokoľvek vytvoríte, môžete neskôr využiť buď Vy, alebo ktokoľvek iný. Tým zaručíte jednu verziu pravdy pri každom parametri. Vďaka možnosti pridávať vlastné zobrazenia dokážete vytvoriť a analyzovať čokoľvek a akokoľvek podľa Vašich predstáv. Bez obmedzení.


Reporty a analýzy ako riadený proces

    

 

 

Qlik Sense spája svet businessu a IT. Business používateľom prináša samostatnosť a okamžité odpovede na ich otázky. IT má pritom absolútnu kontrolu nad všetkým.

Používatelia potrebujú maximálnu slobodu pri analýzach a hľadaní odpovedí na otázky bez toho, aby museli čakať na IT či kontroling, aby im pripravil dáta. No na druhej strane, dáta musia byť bezpečné, konzistentné a dôveryhodné – Qlik Sense prináša robustný data governance, vďaka čomu túto úlohu spoľahlivo zabezpečí.
 

Patria sem funkcionality ako:

 • Zdieľaná knižnica objektov: V Qlik Sense je možné preddefinovať výpočty a vizualizácie, čím sa zabezpečí ich konzistentné použitie bez nedorozumení
 • Progresívny užívateľský prístup: Používatelia môžu dostávať prístup k jednotlivým funkcionalitám postupne tak, ako rastú ich zručnosti a potreby
 • Riadené dátové pripojenia: Všetky aplikácie využívajú prístup k definovaným dátovým zdrojom podmienený bezpečnostnými pravidlami bez potreby programovania databázových pripojení. Napájať je pritom možné rôzne dátové zdroje vrátane zdrojov Big Data
 • Kolaboratívny vývoj, drag-and-drop, responzívne prostredie, ktoré umožňuje extrémne rýchly vývoj krásnych vizualizácií
 • Možnosť embedovať Qlik Sense do webových stránok a vlastných aplikácií pomocou API, rozšíriť analytické možnosti Vašich aplikácií s ohľadom na individuálne potreby

Architektúra vhodná pre implementácie v „enterprise“ prostredí

Qlik Sense má na zreteli potreby veľkých spoločností, pričom poskytuje sofistikovanú centralizovanú správu, bezpečnosť a škálovateľnosť:


Qlik Sense Dektop Data Sheet Stiahnite si zdarma Qlik Sense Desktop 

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.