RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

EMARK školenia

Sme uznávané kompetenčné a vzdelávacie centrum pre QlikView, Qlik Sense a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby (NPrinting, K4,...). Poskytujeme najlepšie nástroje pre Data Discovery, ktoré zavádzame tak, aby užívatelia získali najväčšiu možnú pridanú hodnotu v čo najkratšom čase.
 

Školenia realizujeme troma formami.
Otvorené školenia sú realizované v našich priestorch, pričom najčastejšie dochádza ku kombinácii účastníkov z viacerých oraginizácii a cena je v tomto prípade stanovená na osobu. Školenie je realizované pri naplnení minimálneho počtu účastníkov.
Uzavreté on site školenia sú realizované priamo u klienta a výhodné v prípade, že klient potrebuje zaškoliť väčší počet užívateľov. Cena je stanovená komplexne za celé školenie, pokiaľ sa nejedná o vysoký počet účastníkov, kedy dochádza k výrazne pomalšiemu zvládaniu problematiky a predlžuje sa celková doba školenia.
EMARK akadémia je jedinečná metóda vzdelávania vypracovaná EMARK-om so zameraním na maximálnu efektívnosť pri vývoji Qlik modelov a ich využívaní. Je to vyššia úroveň vzdelávania pre používateľov Qlik produktov a tento prístup lepšie pripravuje absolventov pre samostatné zvládanie každodenných úloh. Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie.Zaregistrujte sa na niektoré zo školení a zvýšte efektivitu Vašej firmy!


 


       

Plánované termíny otvorených školení:

Uvedené školenia predstavujú Oficiálne školenia realizované v slovenskom, prípadne českom jazyku, pričom materály sú účastníkom poskytnuté v jazyku Anglickom. Školenie je ukončené Qlik diplomom a prihlasovanie prebieha prostredníctvom Qlik prostredia. Miesto realizácie bude uvedené čoskoro.

Q2 2018, Bratislava: Qlik školenie Data Modeling for Qlik Sense
Cena školenia: 900€ bez DPH na osobu za celé školenie (3 dni), v cene je zarátané občerstvenie a obed.

 


Ak máte záujem o školenie, dajte nám vedieť prostredníctvom formulára nižšie, alebo e-mailom na enablement@emark.sk.


Záujem o školenie

Polia označene * sú povinné

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.