RSS AKTUALITY 30.10.2017 Business Intelligence Forum 2017 - Registrácia je spustená
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 18.09.2017 Webinár: Advanced Analytics v najnovšom Qlik Sense
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastík, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 04.05.2017 Pozrite si, ako E.ON využíva Qlik (VIDEO)

Školenia 

Sme uznávané kompetenčné a vzdelávacie centrum pre QlikView, Qlik Sense a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby (NPrinting, KliqPlan, QVSource, Expressor, ...). Poskytujeme najlepšie nástroje pre Data Discovery, ktoré zavádzame tak, aby užívatelia získali najväčšiu možnú pridanú hodnotu v čo najkratšom čase.
 

Školenia realizujeme troma formami.
Otvorené školenia sú realizované v našich priestorch, pričom najčastejšie dochádza ku kombinácii účastníkov z viacerých oraginizácii a cena je v tomto prípade stanovená na osobu. Školenie je realizované pri naplnení minimálneho počtu účastníkov.
Uzavreté on site školenia sú realizované priamo u klienta a výhodné v prípade, že klient potrebuje zaškoliť väčší počet užívateľov. Cena je stanovená komplexne za celé školenie, pokiaľ sa nejedná o vysoký počet účastníkov, kedy dochádza k výrazne pomalšiemu zvládaniu problematiky a predlžuje sa celková doba školenia.
EMARK akadémia je jedinečná metóda vzdelávania vypracovaná EMARK-om so zameraním na maximálnu efektívnosť pri vývoji Qlik modelov a ich využívaní. Je to vyššia úroveň vzdelávania pre používateľov Qlik produktov a tento prístup lepšie pripravuje absolventov pre samostatné zvládanie každodenných úloh. Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie.

Zaregistrujte sa na niektoré zo školení a zvýšte efektivitu Vašej firmy!


Qlik - Design, Create and Share Vizualizations with Qlik Sense
Oficiálne Qlik školenie v najmodernejšom Data Discovery nástroji Qlik Sense pre tých, ktorí chcú samostatne vytvárať modely, analýzy, prehľady. 

Qlik - Data modeling for Qlik Sense
Oficiálne Qlik školenie v najmodernejšom Data Discovery nástroji Qlik Sense pre tých, ktorí chcú samostatne napájať dáta z viacerých zdrojov, vytvárať a optimalizovať dátové modely v nástroji Qlik Sense.

Manažujte Qlik Sense prostredie
Technické vysoko praktické školenie v najmodernejšom Data Discovery nástroji Qlik Sense pre tých, ktorí potrebujú nastaviť, konfigurovať, spravovať a riadiť platformu Qlik Sense Enterprise s cieľom zabezpečiť kvalitu, presnosť a bezpečnosť dát a analýz.

Tvorba reportov v NPrinting17 s Qlik Sense
Workshop pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť samostatne vytvárať automatizované reporty z objektov aplikácii QlikSense prostredníctvom nástroja Qlik NPrinting 17 a nastavovať ich automatizované zasielanie prostredníctvom rôznych kanálov.


Kontaktujte nás

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.