RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Školenia 

Sme uznávané kompetenčné a vzdelávacie centrum pre QlikView, Qlik Sense a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby (NPrinting, KliqPlan, QVSource, Expressor, ...). Poskytujeme najlepšie nástroje pre Data Discovery, ktoré zavádzame tak, aby užívatelia získali najväčšiu možnú pridanú hodnotu v čo najkratšom čase.
 

Školenia realizujeme troma formami.
Otvorené školenia sú realizované v našich priestorch, pričom najčastejšie dochádza ku kombinácii účastníkov z viacerých oraginizácii a cena je v tomto prípade stanovená na osobu. Školenie je realizované pri naplnení minimálneho počtu účastníkov.
Uzavreté on site školenia sú realizované priamo u klienta a výhodné v prípade, že klient potrebuje zaškoliť väčší počet užívateľov. Cena je stanovená komplexne za celé školenie, pokiaľ sa nejedná o vysoký počet účastníkov, kedy dochádza k výrazne pomalšiemu zvládaniu problematiky a predlžuje sa celková doba školenia.
EMARK akadémia je jedinečná metóda vzdelávania vypracovaná EMARK-om so zameraním na maximálnu efektívnosť pri vývoji Qlik modelov a ich využívaní. Je to vyššia úroveň vzdelávania pre používateľov Qlik produktov a tento prístup lepšie pripravuje absolventov pre samostatné zvládanie každodenných úloh. Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie.
Zaregistrujte sa na niektoré zo školení a zvýšte efektivitu Vašej firmy!


Qlik - Design, Create and Share Vizualizations with Qlik Sense
Oficiálne Qlik školenie v najmodernejšom Data Discovery nástroji Qlik Sense pre tých, ktorí chcú samostatne vytvárať modely, analýzy, prehľady. 

Qlik - Data modeling for Qlik Sense
Oficiálne Qlik školenie v najmodernejšom Data Discovery nástroji Qlik Sense pre tých, ktorí chcú samostatne napájať dáta z viacerých zdrojov, vytvárať a optimalizovať dátové modely v nástroji Qlik Sense.

Manažujte Qlik Sense prostredie
Technické vysoko praktické školenie v najmodernejšom Data Discovery nástroji Qlik Sense pre tých, ktorí potrebujú nastaviť, konfigurovať, spravovať a riadiť platformu Qlik Sense Enterprise s cieľom zabezpečiť kvalitu, presnosť a bezpečnosť dát a analýz.

Tvorba reportov v NPrinting17 s Qlik Sense
Workshop pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť samostatne vytvárať automatizované reporty z objektov aplikácii QlikSense prostredníctvom nástroja Qlik NPrinting 17 a nastavovať ich automatizované zasielanie prostredníctvom rôznych kanálov.
Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.