RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence
 

Zjednodušte tvorbu a distribúciu reportov s Qlik NPrinting 

    fajka Pripravte sa na poradu na jedne "klik"  
    fajka Odstráňte ručnú prácu s prípravou a distribúciou reportov  
    fajka Získajte prístup k informáciám pre každého - bez nákladov na príjemcu  
    fajka Formáty, na ktoré ste zvyknutí - MS Excel, Word, PowerPoint, pdf, html, jpg, Pixel Preferct, email a ich automatícké rozposielanie  
    fajka Zvýšte hodnotu svojho Qlik riešenia a získajte to najlepšie z  "obidvoch svetov"  

Qlik NPrinting využíva pre zefektívnenie tvorby a distribúcie reportov už vyše 30% našich zákazníkov.


 

 

unicredit deutsche leasing zuno erste

 

 

servier alfa bio bmb leitner tms montys

 

 

ppa ojala AM VAC

 

hodiny Príprava na poradu na jeden "klik"
Ušetrite čas na prípravu reportov pre board alebo pravidelné porady v exceli, powerpointe alebo pdf. V určenom čase pred poradou môžu všetci zainteresovaní automaticky dostať všetky potrebné podklady vo formáte, na ktorý sú zvyknutí – MS Excel, PowerPoint, Word či pdf.
 
report Automatické zasielanie pravidelných reportov
Zvýšte tlak na plnenie obchodných plánov, znížte náklady alebo lepšie informujte partnerov alebo akcionárov o Vašich výsledkoch. Už nemusíte každý mesiac čakať na výstupy z kontrolingu, aby ste ich prepísali do MS Word a spracovali komentár. Teraz môžete dostať už pripravený report. Každý deň môžete dostávať do mailu presne tie informácie, ktoré potrebujete.
 
prasiatko Efektívna distribúcia informácií z Qliku
Efektívnejšie distribuujte informácie z riešení Qlik prostredníctvom e-mailov alebo do firemného portálu bez potreby dokupovania nových Qlik licencií pre každého užívateľa
 
panak On demand reporting pre veľký počet užívateľov
Zabezpečte „on demand“ spôsobom prístup veľkému počtu užívateľom k dátam v Qlik.
 
pokal Spojenie Data Discovery a report centrického prístupu
Využite silu moderného BI a zároveň zabezpečte report-centrické požiadavky Vašich pracovníkov. Získajte to najlepšie z oboch svetov.
 

Čo dokáže Qlik NPrinting

Qlik NPrinting je najrozšírenejší nástroj na tvorbu a distribúciu reportov z Qliku. Umožňuje rýchlu tvorbu a modifikáciu reportov, ich personalizáciu na základe definovaných filtrov pre jednotlivých užívateľov a distribúciu prostredníctvom e-mailu, súborov alebo zasielaním do tlače. Tak pomáha vytvárať tlak na plnenie cieľov a zabezpečuje lepšie využívanie dát pre rozhodovanie. 

Qlik NPrinting umožňuje rýchly vývoj a tvorbu škálovateľných reportov z dát v Qlik do najpoužívanejších formátov s využitím “drag & drop“. Intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje plnohodnotnú prácu po niekoľkých hodinách zaškolenia. Tvorba komplexných podnikových reportov vrátane ich automatickej distribúcie je záležitosťou niekoľkých dní. 

Jednotliví užívatelia dostávajú správne informácie prostredníctvom ich personalizovaných filtrov do e-mail priečinkov alebo osobných zložiek v požadovaných termínoch. Samozrejmosťou je kryptovanie reportov pre vyššiu ochranu a bezpečnosť informácií a možností on-demand reportingu. 

S Qlik NPrinting môžete využívať akékoľvek dáta a reporty z Qliku pre tvorbu výstupov v PDF, PPT, DOC, XLS, HTML alebo obrázkových formátoch a zvýšiť tak využívanie cenných informácií. Prostredníctvom pravidelného zasielania reportov upozorňujte užívateľov na aktuálny stav a zabezpečte lepšie využívanie Qlik pre doplňujúce analýzy. Jednoducho rozšírte počet prijímateľov reportov a analýz z Qlik na celú organizáciu.
 


Na stiahnutie:

Logo maleInštalovať Qlik NPrinting

 


Chcete o riešení Qlik NPrinting vedieť viac? Napíšte nám na emark@emark.sk

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.