RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Webinár Qlik OEM: Embedovanie analytiky Qlik do vášho softvéru


18. mája 2017, 10:30 - 11:30


Zúčastnite sa nášho webinára na tému Qlik OEM a dozviete sa všetko dôležité o možnostiach a výhodách embedovania vizuálnej analytickej platformy Qlik Sense do softvérových produktov a riešení, ktoré ponúkate vašim zákazníkom.
 

Z prvej ruky zistíte ako svoje softvérové prostredie obohatiť o masívnu analytickú silu v rekordnom čase a bez veľkých investícií do vývoja a implementácie analytických riešení. So širokými možnosťami Qlik OEM v oblasti analýz a reportingu získate nové možnosti ako akcelerovať predaj softvérových riešení.

Takýto model spolupráce nachádza svoje uplatnenie všade tam, kde je u zákazníkov s vašim softvérom potreba zaviesť na mieru šité analýzy či reporty. Ide o obchodný model, ktorým môžete svojim klientom poskytovať technológie Qlik v rámci svojho ERP, CRM, portálového alebo iného riešenia.

 

REGISTRÁCIA NA WEBINÁR JE BEZPLATNÁ


Vrámci webinára predstavíme a predvedieme:

Odlíšte svoje softvérové produkty embedovaním overenej platformy pre vizuálnu analytiku. Ak chcete získať k téme viac informácií, prečítajte náš článok Oblečte brutálnu analytickú silu do vašich farieb.

Komu je webinár určený? Registrujte sa teraz a sledujte webinár "Embedovanie analytiky Qlik do vášho softvéru" a zistite, ako jednoducho je možné zakomponovať dátové vizualizácie do Vášho riešenia. Ak máte nejaké otázky kontaktujte nás na adrese emark@emark.sk.

Registrácia na webinár Qlik OEM

Polia označene * sú povinnéOdoslaním formuláru súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle platných zákonov Slovenskej republiky. Zároveň dávam súhlas na zasielanie informácii a pozvánok elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na tel.č. 02 5564 11062, mailom na emark@emark.sk.

Tešíme sa na Vás!

EMARK tím

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.