RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 04.05.2017 Pozrite si, ako E.ON využíva Qlik (VIDEO)

Výroba, montáž, stavebníctvo

Od roku 2000 sme pomohli už vyše 250 klientom dosiahnuť celú radu úspechov

Dosiahnite aj Vy vyššie výnosy, nižšie náklady, lepší cash-flow, lepší ROI, úspory času...

Zvýšte organizačnú dynamiku a robte adresnejšie a rýchlejšie zmeny!  


 

 

Foxconn CZ využíva Qlik Sense na oddelení kvality, riadi ním správu zákaziek či logistiku a analyzuje výrobu. Qlik Sense umožnil nazerať na výrobné procesy po novom a z rôznych uhlov pohľadu – či už produkty, linky, smeny, tímy či trebárs dodávateľa. Hlavnými benefitmi sú rýchle reporty, širokouhlý pohľad do výroby, či dokonalý prehľad o produktivite. Nástroj zvláda aj veľké objemy dát.

 

 

 

Oddelenie obchodu v ACO Industries využíva dashboard postavený na Qliku, ktorý zobrazuje denný report. Pracovníci v ňom vidia výsledky svojej činnosti po jednotlivých dňoch a porovnáva sa to s plánom. Na základe toho je možné predikovať ako dopadne mesiac. Ide jeden zo základných pohľadov pre fungovanie oddelenia obchodu. Na základe toho sa môžu priebežne rozhodovať a prijať potrebné opatrenia, nielen čakať na výsledky, ktoré prídu na konci obdobia.

 

Mecom využíva QlikView zavedený EMARKom pre manažérske analýzy/reporty nad ľudskými zdrojmi (HR), analýzy produktivity v prepojení s výrobou, denné prehľady pre vedúcich pracovníkov (nad SR a HU prevádzkami)Ciele: Zníženie nákladov, optimalizácia času pracovníkov, zvýšenie výkonnosti a produktivity, eliminácia administratívy pri reportoch... 

Fortischem (bývalé Novácke Chemické závody) využívajú QlikView pre podporu produktového manažmentu - reporty a analýzy ziskovosti produktov (výstupy z Activity Based Costing). Riešenie sa postupne rozširuje na ďalšie oblasti (obchod, financie...) a prehľady pre TOP manažment.

 


PPA Controll využíva QlikView zavedený EMARKom pre zefektívnenie finančného reportingu – konsolidáciu finančných a nefinančných informáciách o spoločnostiach v holdingu, benchmarking, analýzu pohľadávok, záväzkov a cash-flow. Cieľom je okrem iného dosiahnuť časovú úsporu pracovníkov pri príprave na porady, zachytávaní odchýlok od plánu, získavaní detailných informácií o jednotlivých položkách.

 

Success stories


Slovenský výrobca lietadiel vymenil svoj pôvodný MIS za QlikView a expertízu od EMARKu, pričom QlikView zvíťazil v silnej konkurencii rozličných Business Intelligence nástrojov na Slovenskom trhu. Využíva ho pre pokrytie všetkých oblastí riadenia od predaja cez výrobu až po ekonomiku.
 
 

„Implementácia procesného riadenia v spoločnosti odbúrala zabehnuté intuitívne riadenie a pomohla riadenie sprofesionálniť a stransparentniť.“


Miloš Milanovič, Riaditeľ
PS Stavby

 
 
 

Výrobca nábytku využil QPR ProcessDesigner pri optimalizácii a následnej štandardizácii svojich procesov, pričom s podporou EMARKu zrealizoval viacero pozitívnych zmien v procesoch.

 

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.