RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Výroba, montáž, stavebníctvo

Od roku 2000 sme pomohli už vyše 250 klientom dosiahnuť celú radu úspechov

Dosiahnite aj Vy vyššie výnosy, nižšie náklady, lepší cash-flow, lepší ROI, úspory času...

Zvýšte organizačnú dynamiku a robte adresnejšie a rýchlejšie zmeny!  


 

 

Foxconn CZ využíva Qlik Sense na oddelení kvality, riadi ním správu zákaziek či logistiku a analyzuje výrobu. Qlik Sense umožnil nazerať na výrobné procesy po novom a z rôznych uhlov pohľadu – či už produkty, linky, smeny, tímy či trebárs dodávateľa. Hlavnými benefitmi sú rýchle reporty, širokouhlý pohľad do výroby, či dokonalý prehľad o produktivite. Nástroj zvláda aj veľké objemy dát.

 

 

 

Oddelenie obchodu v ACO Industries využíva dashboard postavený na Qliku, ktorý zobrazuje denný report. Pracovníci v ňom vidia výsledky svojej činnosti po jednotlivých dňoch a porovnáva sa to s plánom. Na základe toho je možné predikovať ako dopadne mesiac. Ide jeden zo základných pohľadov pre fungovanie oddelenia obchodu. Na základe toho sa môžu priebežne rozhodovať a prijať potrebné opatrenia, nielen čakať na výsledky, ktoré prídu na konci obdobia.

 

Mecom využíva QlikView zavedený EMARKom pre manažérske analýzy/reporty nad ľudskými zdrojmi (HR), analýzy produktivity v prepojení s výrobou, denné prehľady pre vedúcich pracovníkov (nad SR a HU prevádzkami)Ciele: Zníženie nákladov, optimalizácia času pracovníkov, zvýšenie výkonnosti a produktivity, eliminácia administratívy pri reportoch... 

Fortischem (bývalé Novácke Chemické závody) využívajú QlikView pre podporu produktového manažmentu - reporty a analýzy ziskovosti produktov (výstupy z Activity Based Costing). Riešenie sa postupne rozširuje na ďalšie oblasti (obchod, financie...) a prehľady pre TOP manažment.

 


PPA Controll využíva QlikView zavedený EMARKom pre zefektívnenie finančného reportingu – konsolidáciu finančných a nefinančných informáciách o spoločnostiach v holdingu, benchmarking, analýzu pohľadávok, záväzkov a cash-flow. Cieľom je okrem iného dosiahnuť časovú úsporu pracovníkov pri príprave na porady, zachytávaní odchýlok od plánu, získavaní detailných informácií o jednotlivých položkách.

 

Success stories


Slovenský výrobca lietadiel vymenil svoj pôvodný MIS za QlikView a expertízu od EMARKu, pričom QlikView zvíťazil v silnej konkurencii rozličných Business Intelligence nástrojov na Slovenskom trhu. Využíva ho pre pokrytie všetkých oblastí riadenia od predaja cez výrobu až po ekonomiku.
 
 

„Implementácia procesného riadenia v spoločnosti odbúrala zabehnuté intuitívne riadenie a pomohla riadenie sprofesionálniť a stransparentniť.“


Miloš Milanovič, Riaditeľ
PS Stavby

 
 
 

Výrobca nábytku využil QPR ProcessDesigner pri optimalizácii a následnej štandardizácii svojich procesov, pričom s podporou EMARKu zrealizoval viacero pozitívnych zmien v procesoch.

 

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.