RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Firmy poskytujúce služby

Od roku 2000 sme pomohli už vyše 250 klientom dosiahnuť celú radu úspechov

Dosiahnite aj Vy vyššie výnosy, nižšie náklady, lepší cash-flow, lepší ROI, úspory času...

Zvýšte organizačnú dynamiku a robte adresnejšie a rýchlejšie zmeny! Accace patrí medzi lídrov v oblasti outsourcingu účtovníctva a mzdovej agendy, daňového a korporátneho poradenstva. V súčasnosti úspešne pôsobí v 10 krajinách regiónu CEE – v Českej republike, Slovenskej republike, Rumunsku, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine, Bulharsku, Chorvátsku, Slovinsku a Srbsku. Na potvrdenie svojej dôveryhodnosti voči zákazníkom v spolupráci so spoločnosťou EMARK zaviedli a úspešne certifikovali systém manažmentu informačnej bezpečnosti podľa ISO 27001 s využitím QPR ProcessDesigner. Naďalej pokračujeme v spolupráce vo forme outsourcingu výkonu interných auditov.

 

translata


Renomovaná prekladateľská agentúra Translata využíva QlikView pre lepší reporting o ekonomike a zákazkách.

Spoločnosť BSC Line s.r.o., ktorá od februára 2000 poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti výpočtovej techniky, je projektovo orientovaná firma, ktorej analýza a nastavenie procesov s využítím QPR ProcessDesigner spojených s projektovým riadením zákaziek v QlikView pomohla zlepšiť efektivitu ich riešenia a následne ich ziskovosť.

VIAC INFO...

Success stories

Líder v oblasti "zhodnocovania a recyklácie odpadov", ktorý sa rozhodol, že pre potvrdenie a udržanie špičkovej kvality svojich služieb zavedie integrovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001, ktorý nebude len pre "papier na stene" ale bude o skutočnej implementácii procesného riadenia a dosahovaní súvisiacich benefitov.
 

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.