RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 04.05.2017 Pozrite si, ako E.ON využíva Qlik (VIDEO)

Firmy poskytujúce služby

Od roku 2000 sme pomohli už vyše 250 klientom dosiahnuť celú radu úspechov

Dosiahnite aj Vy vyššie výnosy, nižšie náklady, lepší cash-flow, lepší ROI, úspory času...

Zvýšte organizačnú dynamiku a robte adresnejšie a rýchlejšie zmeny! Accace patrí medzi lídrov v oblasti outsourcingu účtovníctva a mzdovej agendy, daňového a korporátneho poradenstva. V súčasnosti úspešne pôsobí v 10 krajinách regiónu CEE – v Českej republike, Slovenskej republike, Rumunsku, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine, Bulharsku, Chorvátsku, Slovinsku a Srbsku. Na potvrdenie svojej dôveryhodnosti voči zákazníkom v spolupráci so spoločnosťou EMARK zaviedli a úspešne certifikovali systém manažmentu informačnej bezpečnosti podľa ISO 27001 s využitím QPR ProcessDesigner. Naďalej pokračujeme v spolupráce vo forme outsourcingu výkonu interných auditov.

 

translata


Renomovaná prekladateľská agentúra Translata využíva QlikView pre lepší reporting o ekonomike a zákazkách.

Spoločnosť BSC Line s.r.o., ktorá od februára 2000 poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti výpočtovej techniky, je projektovo orientovaná firma, ktorej analýza a nastavenie procesov s využítím QPR ProcessDesigner spojených s projektovým riadením zákaziek v QlikView pomohla zlepšiť efektivitu ich riešenia a následne ich ziskovosť.

VIAC INFO...

Success stories

Líder v oblasti "zhodnocovania a recyklácie odpadov", ktorý sa rozhodol, že pre potvrdenie a udržanie špičkovej kvality svojich služieb zavedie integrovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001, ktorý nebude len pre "papier na stene" ale bude o skutočnej implementácii procesného riadenia a dosahovaní súvisiacich benefitov.
 

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.