RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Retail a distribúcia

Od roku 2000 sme pomohli už vyše 150 klientom dosiahnuť celú radu úspechov

Dosiahnite aj Vy vyššie výnosy, nižšie náklady, lepší cash-flow, lepší ROI, úspory času...

Zvýšte organizačnú dynamiku a robte adresnejšie a rýchlejšie zmeny! 
Qlik v TMS-Montys pomáha zvyšovať výkonnosť obchodných zástupcov a predajcov. Obchodní zástupcovia a ich nadriadení denne dostávajú report o predaji, zákazníkoch, tržbách po jednotlivých regiónoch, pobočkách, obchodných zástupcoch, ako aj pohľadávkach.

 VIAC INFO..

 

Spoločnosti Servier Slovensko sa s Qlikom podarilo zlepšiť obchodné výsledky vďaka využívaniu dát o vlastných a konkurenčných predajoch z externého prieskumu. Obchodní reprezentanti sa chystajú na obchodné stretnutia v teréne prostredníctvom tabletov a dosahujú lepšie obchodné výsledky vďaka lepšiemu zacieleniu obchodných aktivít a rýchlejšiemu zachyteniu výchyliek od trendu. 

 


COOP Jednota Nové Zámky využíva Qlik EMARKom pre denné spracovávanie viac ako 400 miliónov záznamov zo zákazníckych kariet, o predaji, marketingových akciách, informáciách o produktoch zo supermarketov a obchodov a automatickú prípravu analýz na dennej báze, s ktorými užívatelia pracujú s cieľom zlepšiť efektivitu marketingových kampaní a využiť potenciál z poznania zákazníckeho správania.
 

VIAC INFO..

Success stories


Tím riadenia obchodu a marketingu denne využíva Qlik pre analýzu predaja jednotlivých tovarov, porovnávanie denných tržieb, nákupu a zásob každej zo 150 predajní a analýzu ziskovosti marketingových akcií. Ich cieľom je zlepšiť rozhodnutia o tom, aké produkty predávať, či má zmysel ich predávať v akciových cenách a ako optimalizovať obrátkovosť zásob. Všetky analýzy pripravujú v priebehu niekoľkých sekúnd nad denne rastúcou množinou 480 miliónov záznamov.
 
Mapovanie a optimalizácia procesov s využitím QPR ProcessDesigner a metodikou od firmy EMARK


  

 
Qlik Sense využíva aj spoločnosť ags 92, ktorá je v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku jednotkou na trhu predaja dojčenského tovaru. Riešenie od EMARKu pokrýva oblasť predaja, kde riešenie sleduje marže, obraty a predaný tovar. V oblasti nákupu Qlik Sense rieši stav zásob, obrátky a cash-flow. Firme sa darí výrazne šetriť čas pri analýzach a reportoch, zároveň disponuje detailným pohľadom na úspešnosť predaja jednotlivých značiek. Vďaka Qliku sa podarilo spojiť všetky dáta na jednej platforme a teda zaviesť jednotný pohľad. Okrem toho sú teraz v ags 92 schopní  veľmi jednoducho identifikovať tovary, ktoré sa nehýbu. To všetko v reálnom čase.
 


Mapovanie procesov pre účely riadenia kvality podľa ISO 9001:2000
 
Zavedenie nákladového kontrolingu metódou Activity-Based Costing

 


             

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.