RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

 UniCredit Leasing Slovakia

“I have implemented number of softwares in my career and this one has really very good value added for my company.  In 5 months we were able to completely change the reporting environment in the company."

"Anywhere I am, I have the same set of data / information  and I don‘t have to ask my colleagues to send me big excel sheets with 5 MB and hope that it arrives - this is a big value /benefit for me as a CFO."

Angeline Koch, CFO
UniCredit Leasing, SlovakiaProfil

UniCredit Leasing Slovakiaje lízingová spoločnosť, ktorá aktívne pôsobí na slovenskom lízingovom trhu od roku 1996 a je súčasťou finančnej skupiny UniCredit, jednej z najväčších medzinárodných finančných sietí v Európe. Je jedným z popredných hráčov na domácom trhu, stabilne umiestneným v rámci TOP 3 pozícií už niekoľko rokov.  Dnes sa môže spoľahnúť na tím lízingových profesionálov s odbornými znalosťami domáceho finančného trhu, s podporou jednej z najväčších medzinárodných finančných sietí v Európe. S cieľom sprístupniť svoje produkty a služby bližšie k zákazníkom, spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia zriadila sieť 13 obchodných miest po celom Slovensku: v Bratislave, Banskej Bystrici, Dunajskej Strede, Komárne, Košiciach, Nitre, Poprade, Prešove, Prievidzi, Rožňave, Trenčíne, Trnave a v Žiline.
 

Cieľ / potreba

Zlepšiť existujúci reporting v spoločnosti, znížiť závislosť od IT oddelenia a  oddelenia Controllingu pri získavaní údajov a  umožniť všetkým užívateľom efektívny reporting zameraný na dosahovanie reálnych cieľov.
 

Riešenie

UniCredit Leasing Slovakia sa rozhodol pre QlikView ako celofiremný BI nástroj, ktorý bol vybraný ako najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenie s najvyššou pridanou hodnotou.
 

Integráciou hlavných informačných systémov do spoločnej integračnej vrstvy a vytvorením štruktúry špecializovaných dátových modelov bola pomocou QlikView  kompletne nahradená funkcionalita DWH.
 

Pre užívateľov tak vznikli samoobslužné reporty a analýzy v takmer všetkých oblastiach, ktoré si môžu ďalejrozvíjať podľa vlastných potrieb.
 

K dispozícii majú aj informácie bez čakania dostupné kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom tabletov a aplikácie Mobile Business Discovery.
 

Výsledky

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.