RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Finančné inštitúcie

Od roku 2000 sme pomohli už vyše 250 klientom dosiahnuť celú radu úspechov

Dosiahnite aj Vy vyššie výnosy, nižšie náklady, lepší cash-flow, lepší ROI, úspory času...

Zvýšte organizačnú dynamiku a robte adresnejšie a rýchlejšie zmeny! 
Union využíva Qlik Sense na viacerých oddeleniach na analýzy a reporting. Pracuje s ním predstavenstvo, kontroling, aktuári, či analytici. V poisťovni vďaka tomu investujú výrazne menej času a energie do analýz a reportov. Union využíva Qlik Sense napríklad na analýzu a prezentáciu obchodných výsledkov či monitoruje zákaznícke správanie. 

„Benefit Qliku je v jeho technológii. Technologický „podvozok“ je vyladený a výkonný, čo znamená veľmi dobrý pomer cena vs. výkon. Vieme sa veľmi rýchlo dostať k výsledkom, za čo patrí vďaka najmä in-memory technológiám, na ktorých je riešenie postavené. Okrem rýchlych analýz je dôležitá aj vizuálna stránka a užívateľská prívetivosť.“

Martin Spišák, ICT riaditeľ poisťovne Union

VIAC INFO...
"I have implemented number of softwares in my career and this one has really very good value added for my company.  In 5 months we were able to completely change the reporting environment in the company."

"Anywhere I am, I have the same set of data / information  and I don‘t have to ask my colleagues to send me big excel sheets with 5 MB and hope that it arrives - this is a big value /benefit for me as a CFO."

 

Angeline Koch, CFO
UniCredit Leasing, Slovakia

VIAC INFO...
 Success stories

QlikView s podporou EMARKu využíva viacero organizačných jednotiek vrátane BI, Controlling, Product Management, CRM, Risk Management a Accounting. Jeden z hlavných cieľov je zvýšiť „samoobslužnosť" reportingu a dať koncovým užívateľom k dispozícií viac možností.


VIAC INFO...


ČSOB Leasing využíva QlikView pre analýzy marketingových kampaní, aktivity ochodníkov, plnenie obchodných cieľov, analýzu zákazníckeho portfólia, vplyv marketingu na predaj. Klient využíva tiež mobilný prístup k analýzam a reportom cez tablety.


V QlikView vzniklo spoločné BI prostredie nad databázou v SR a ČR s komplexným vyhodnocovaním výkonnosti a analýzu celého portfólia zákazníkov z pohľadu obchodu, pohľadávok, schvaľovania...

VIAC INFO..

„Procesné mapy nám pomohli pri tvorbe procesov a následnom prechádzaní, keď sme mohli identifikovať najzložitejšie procesy, ktoré sme hneď v rámci možnosti zjednodušovali. Pomohli nám aj pri meraniach procesov. Prínos vidím aj pri novoprijatých zamestnancoch, ktorým môžu pomôcť pri celkovom chápaní jednotlivých procesov."


Pavol Repa, vedúci Oddelenia spracovateľského centra
Poštová banka

VIAC INFO...

 

Využíva QlikView s expertízou od EMARKu na rôzne ad-hoc analýzy nad veľkými množstvami dát (o liekoch, pacientoch, zdravotníckych zariadeniach...)

Modelovanie vybraných procesov s nástrojom pre modelovanie procesov od firmy QPR

Modelovanie vybraných procesov s nástrojom pre modelovanie procesov od firmy QPR

V spolupráci s týmto inštitútom pravidelne realizujeme celú radu odborných školení v oblasti vybraných tém riadenia bánk:

  • kontroling
  • nákladový kontroling metódou Activity-Based Costing
  • strategický manažment metódou Balanced Score Card
  • procesné riadenie, modelovanie a optimalizácie procesov
  • a iné...

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.