RSS AKTUALITY 15.03.2018 Webinár Qlik Sense February 2018 - REGISTRÁCIA
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Odomknite s nami potenciál Vašich firemných informácií a procesov a zmeňte svoj svet!


"S nami vznikajú zmysluplné projekty,
pomocou ktorých
 dosiahnete úspech..."

Váš EMARK team
 


ÚSPECHY VĎAKA EXPERTÍZE, ŠPIČKOVÝM IT NÁSTROJOM A JEDINEČNÉMU PRÍSTUPU!
 

MERATEĽNÉ VÝSLEDKY OD R. 2000 PRE UŽ TAKMER 200 KLIENTOV

"Našim cieľom nie je vytvoriť tabuľku či graf, zmapovať proces či zaviesť systém. Našim cieľom je dosiahnuť merateľné zlepšenie zvolených ukazovateľov."

Martin Kostič, Director


EMARK od roku 2000 pomáha organizáciám a ľuďom dosahovať úspechy v podobe vyšších výnosov, nižších nákladov, lepšieho cash-flow, lepšieho ROI, úspory času, zvýšenia organizačnej dynamiky, adresnejších a rýchlejších zmien tým, že im pomáha "odomknúť" potenciál ich firemných informácií, procesov a ľudí s podporou špičkových manažérskych softwarových nástrojov a zmysluplných poradenských projektov.
 

Medzi našich zákazníkov patrí celá rada pokrokových a renomovaných spoločnosti z rôznych odvetví ako finančný sektor, obchod a distribúcia, výroba, telekomunikácie, stavebníctvo, služby, energetika, doprava, štátna a verejná správa, zdravotníctvo...   
 

Pomohli sme už takmer 200 klientom dosiahnuť revolučné merateľné výsledky, napríklad:

Báza know-how, expertízy a skúseností

Počas dlhých rokov využívania jednotlivých softwarových nástrojov pri ambicióznych poradenských a implementačných projektoch sme zároveň nazbierali celú radu praktických skúsenosti, vytvorených hotových modelov, spracovaných metodík, postupov a spôsobov nasadenia do vnútorných procesov organizácií v rozličných odvetviach s rozličnou organizačnou kultúrou. Navyše, za týmito skúsenosťami stojí tím špičkových nadšených profesionálov, ktorí sa v prvom rade snažia správne pochopiť Vašu súčasnú situáciu, potreby a ciele a až potom nastaviť vhodné riešenie s ohľadom na využitie špičkových softwarových nástrojov. 
 


EMARK WAY - JEDINEČNÝ PRÍSTUP S DÔRAZOM NA ZMYSEL A ÚSPECH

"Najskôr správne pochopíme Vašu súčasnú situáciu, potreby a ciele a až potom nastavíme vhodné riešenie s ohľadom na využitie špičkových softwarových nástrojov a najnovších poznatkov"
Ondrej Javorka, Partner


Rozumieme Vám

Poradíme Vám, ako nasmerovať riešenie presne na Vaše potreby. Budeme s Vami aktívne diskutovať o Vašich potrebách, poskytovať podnety a prinášať Vám znalosti pre Váš ďalší rast a rozvoj. Budeme "nositeľmi a strážcami" vízie Vášho riešenia od začiatku až po koniec.


Vyriešime aj tie najnáročnejšie úlohy

Bude pre Vás pracovať tím certifikovaných odborníkov. Získate relevantné podnety od ľudí s praktickými skúsenosťami z Vášho odvetvia. Vyriešime aj tie najnáročnejšie metodické a technické úlohy. Od nás získate jedinečnú expertízu.


Šetríme Váš čas a peniaze

Dodržiavame termíny a rozpočet projektu, ktorý môžete kedykoľvek zastaviť a zvalidovať si jeho stav a výsledky. Žiadne zbytočné úsilie a vyhodené peniaze. Aktívne zachytíme a vyriešime riziká projektu. Váš projekt bude mať merateľné ROI a success measures.


Dosiahneme výsledky

Projekty budú od začiatku zamerané na dosiahnutie merateľného výsledku. Navyše, pri využívaní nasadených systémov nebudete od nás závislí. Riešenia Vám budú fungovať, budete ich používať a od začiatku sa stanú Vašimi riešeniami, ktorým budete dôverovať. Budú Vám uľahčovať prácu, pomáhať dosahovať Vaše ciele a budete si ich môcť sami rozvíjať. Aj vďaka tomu sa návratnosť (ROI) našich nasadených systémov často meria v mesiacoch (!) a spravidla tak porážame IT firmy na trhu, ktoré práve na podpore, rozsiahlych školeniach a servise často doslova "vyciciavajú" svojich klientov.


Komunikujeme partnersky

Budeme s Vami komunikovať otvorene, úprimne a transparentne. Naša spolupráca bude partnerská a produktívna. Náš prístup bude aktívny či už pri riadení projektu, spracovávaní výstupov alebo prípadnom riešení problémov. 

 

 

Stiahnite si náš informačný LETÁK. 


Nadšený tím ľudí z EMARKu sa teší na spoluprácu s Vami ;) PRINÁŠAME VÁM TO NAJLEPŠIE Z BI

Softvérová novinka z oblasti visual analytics exceluje v používateľskej jednoduchosti a rýchlosti.

Qlik® Sense reprezentuje novú generáciu analytických nástrojov a prináša skutočnú BI revolúciu. Ide opoužívateľsky príjemné a jednoduché riešenie a fakt, u ktorého sa zaobídete bez podpory IT špecialistov. Každý, kto zvládne prácu s Excelom sa tak môže spoľahnúť na rýchlosť a širokú funkcionalitu, ktorú Qlik Sense prináša. Vďaka svojej jedinečnej funkcionalite a revolučnému prístupu každoročne víťazí v nezávislých prieskumoch ako BARC, I.D.C. Survey...), spoločnosř Gartner ho tiež radí medzi lídrov v oblasti BI. Qlik Sense je viac než len dôstojným nástupcom QlikView. Dnes je to vlajková loď produktového portfólia Qliku.

 ..

QlikView je revolučná data discovery platforma

Svojim príchodom spôsobila zemetrasenie na poli BI. Od základov zmenila pohľad na reporting, analýzy a využívanie firemných informácií. Dáta umožňuje využívať komukoľvek v organizácii extrémne rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek. Má vyše 400tis. užívateľov v 100 krajinách sveta. Vďaka svojej jedinečnej funkcionalite a revolučnému prístupu pravidelne víťazí v nezávislých prieskumoch ako BARC, I.D.C. Survey...), Gartner ho radí medzi lídrov v oblasti Business Intelligence.

Qlik NPrinting - nadstavba nad QlikView - efektívne reporty pre každého 

Ako nadstavbu nad Qlikom pre statický reporting využívame nástroj Qlik NPrinting. Pomáha automatizovať tvorbu reportov z Qliku do ľubovolnej šablóny v MS Excel, Word, PowerPoint, HTML alebo trebárs .pdf a zabezpečuje ich automatickú distribúciu pre ľubovolný počet užívateľov.

Ako nadstavbu nad QlikView pre plánovanie využívame nástroj KliqPlan od spoločnosti KT Labs. Umožňuje zadávať plány top-down, bottom-up, konsolidovať ich, spravovať workflow, sledovať ich verzie a stav rozpracovanosti. Zároveň má pokročilé funkcionality ako napr. smart data entry pre podporu plánovania.
 
ProcessDesigner

Metrics

 
 

QPR Software pre lepšie riadenie procesov a výkonnosti 

Od r. 2004 sme partnermi rodiny nástrojov QPR Software. S QPR ProcessDesigner môžete rýchlo zmapovať procesy, identifikovať a odstrániť rezervy, poskytnúť každému všetky informácie, ktoré k svojej práci potrebuje. Procesy nemusíte len modelovať, ale môžete ich aj vygenerovať z dostupných dát, čím získate neoceniteľnú spätnú väzbu o tom, ako proces SKUTOČNE prebiehajú. S QPR Metrics môžete modelovať strategické ciele, strategické mapy, KPIs, plány a iniciatívy, kaskádovať ich na nižšie úrovne, získavať spätnú väzbu od ľudí a hodnotiť plnenie cieľov s ohľadom na aktuálny stav či vývoj a využiť pritom ľubovolnú metodiku - napr. Balanced Score Card, Six Sigma, ap. Má viac ako 1500 zákazníkov po celom svete a je víťazom mnohých ocenení (napr. Ventana Research), pričom je Gartnerom uznávaný ako "inovátor".

CostPerform ako jednička pre Activity-Based Costing

Od r. 2004 spolupracujeme s firmou QPR CostControl, ktorej nástroj CostPerform pomáha lepšie spoznať skutočné náklady na produkty, tovary, služby, zákazníkov, distribučné kanály či procesy. Využíva pritom známu metodológiu Activity-Based Costing / Management. Jeho silnou stránkou je, že umožňuje robiť tak jednoduché, ako aj komplexné costingové analýzy (napr. LRIC v telekomunikáciách s ľubovolným počtom alokačných vrstiev), ap. Je využívaný renomovanými spoločnosťami vo svete a tiež na Slovensku.

 


Pozrite si viac informácii o nás: www.facebook.com/emark.sk Čítajte ďalej

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.