RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Kariéra v EMARKu

Bavia Vás systémy pre riadenie organizácií? Nadchýňajú Vás špičkové moderné manažérske softwarové technológie? Potom ste tu správne. EMARK – Effective Management

Prejsť na otvorené pracovné pozície...


effective management emarkPoslanie nazývané „effective management“

Sme tu pre spoločné poslanie – aby sme pomohli organizáciám dosahovať výrazné úspechy pomocou jedinečných manažérskych riešení. Náš prístup je zásadne odlišný od iných a naši klienti to vnímajú. V čom je odlišný? Vždy sa zameriavame na konkrétneho človeka a jeho praktickú potrebu, venujeme veľké úsilie tomu, aby sme ju dobre spoznali. Nasadzujeme špičkové softwarové riešenia uznávané nezávislými medzinárodnými analytikmi – rýchlo, efektívne a s výraznou pridanou hodnotou.

Opierame sa pritom o kvalitných jednotlivcov a dobre zorganizované tímy. Staňte sa súčasťou firmy poskytujúcej riešenia, ktoré fungujú a investícia do ktorých sa rýchlo vráti. Firmy, ktorá má za sebou vďaka svojmu jedinečnému prístupu množstvo nadšených klientov a pred sebou nesmierny potenciál.


krasni ludia emark

Pracujte s „osobnosťami“

V EMARKu vieme, že firma stojí na ľuďoch. U nás sa stretnete s ľuďmi, ktorí sú odborníci vo svojej oblasti, chcú ísť ďalej, vedia sa nadchnúť, zlepšovať a chcú úprimne odovzdať klientovi všetko, čo je v nich. Sú to presne tí, s ktorými ste radi, cítite sa s nimi dobre a inšpirujú vás. Sme silný tím a zároveň vnímame osobitosť každého z nás a preto u nás nájdete príležitosť maximalizovať využitie svojich silných stránok a robiť to, v čom ste dobrý.


praca do ktorej sa budete tesit emark

Práca, do ktorej sa budete tešiť

Či ste konzultant, projektový manažér, produktový manažér, samostatný expert, obchodný konzultant alebo asistentka, predstavte si, že prídete do práce, do ktorej sa budete tešiť. Prečo? Napríklad preto, že ste sa práve po tvorivej obchodnej diskusii s klientom obidvaja nadchli pre nové riešenie a vidíte nové spoločné horizonty... alebo preto, že ste klientovi práve pomohli začať využívať najmodernejšie manažérske softwarové riešenia na svete! ...možno preto, že sa práve Vášmu kolegovi tiež niečo podarilo a úprimne sa z toho teší. ...možno ste práve v tíme vymysleli niečo tvorivé a už vidíte, ako to budete niekde aplikovať!

 


Určite však preto, že keď sa po rokoch obzriete, zistíte, že čas, ktorý ste venovali práci v EMARKu ste z hľadiska Vášho profesionálneho a osobného rozvoja nemohli využiť nijako lepšie!


Aktuálne otvorené pracovné pozície

V súčasnoti máme otvorené pozície na Slovensku v Bratislave a v Česku v Prahe. Pre viac informácií kliknite na pozície uvedené nižšie. Ak si myslíte, že spĺňate naše kritériá a máte záujem o bližšie informácie ohľadom zamestnania u nás, prípadne ohľadom partnerskej spolupráce, neváhajte nás prosím kontaktovať na adrese recruit@emark.skBusiness Developer for Commercial Sales

Business Developer for Named Accounts

Business Development Representative

Junior Sales

BI Specialist

Support Specialist

Pre-Sales Specialist


V prípade, ak nám v súvislosti s niektorou pracovnou príležitosťou zasielate e-mailom Váš životopis, prosím, pripojte k nemu nasledovnú formuláciu (v závere životopisu alebo motivačného listu):

Týmto dávam v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov spoločnosti EMARK s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že môžu byť spracované za účelom výberu uchádzačov, vytvárania databázy uchádzačov a ďalšej spolupráce s uchádzačom. Súhlas je daný na dobu nevyhnutnú na dosiahnutie účelu spracovania.

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.