RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

 

 

pocitace

Rozlúčte sa s tradičnými
manažérskymi reportingovými nástrojmi...

…QlikView prináša výsledky v ¼ čase za ½ náklady
s 2 násobnou hodnotou!

hodnota QlikView

 

zuno coop nz slovaktelekom unicredit procare mecom
unicredit

"Anywhere I am, I have the same set of data / information and I don‘t have to ask my colleagues to send me big excel sheets with 5 MB and hope that it arrives - this is a big value /benefit for me as a CFO."

Angeline Koch, CFO
UniCredit Leasing, Slovakia

                  
coop nz

COOP Jednota Nové Zámky analyzuje s QlikView od EMARKu denne 400 mil. záznamov o klientoch, predajoch, tovaroch a zákazníckych kartách a dosiahla zvýšenie efektivity marketingu.


        

                 

  
zuno

QlikView s podporou EMARKu využíva viacero organizačných jednotiek vrátane BI, Controlling, Product Management, CRM, Risk Management a Accounting. Jeden z hlavných cieľov je zvýšiť „samoobslužnosť" reportingu a dať koncovým užívateľom k dispozícií viac možností.

 

 

STE PRIPRAVENÍ ZMENIŤ SVOJ SVET?

Čo ak by ste vedeli odpovedať na akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašeho podnikania? Čo by to mohlo znamenať pre Váš business? QlikView je nový druh BI nástroja, ktorý je hnacou silou skvelých výsledkov v podnikoch po celom svete. To umožňuje business užívateľom prestať hádať a začať robiť rýchlejšie a múdrejšie rozhodnutia. QlikView dáva svojou jednoduchosťou možnosť ľahko konsolidovať, vyhľadávať, vizualizovať a analyzovať akékoľvek údaje a získať tak jedinečný prehľad o vlastnom fungovaní.

Prečo je QlikView taký výnimočný?

  • Natural Analytics - QlikView funguje ako ľudský mozog. Údaje spája tzv. asociatívnym spôsobom, poskytuje odpovede na ľubovoľné otázky bez potreby prípravy špecializovaných zostáv, dotazov, či kociek zo strany IT
  • Atraktívna, prehľadná a zrozumiteľná samoobslužná vizualizácia dát, vďaka ktorej QlikView dosahuje najvyššiu mieru využívania bežnými používateľmi spomedzi iných nástrojov.
  • Jednoduché vyhľadávanie informácií v štýle "Google" bez nárokov na technické znalosti používateľa, navyše so sekundovými odozvami aj pri veľkých objemoch dát (Big Data) vďaka patentovanej vnútropamäťovej technológii.
  • Rýchla konsolidácia dát z rôznych zdrojov aj bez dátového skladu. QlikView je viac ako len "prezentačná vrstva". Je to robustný nástroj na dátovú integráciu a analýzy, pričom poskytuje IT úplnú kontrolu vďaka automatickému Data Governance.


 
Deutsche Leasing Testimonial 
Erste Group Procurement Testimonial


 


LÍDER V GARTNEROVOM MAGICKOM KVADRANTE 

QlikView - business intelligence nástroj novej generácie - je umiestnený ako LÍDER v Gartnerovom Magickom kvadrante Business Intelligence. QlikView je najrýchlejšie rastúci Business Intelligence nástroj na svetovom trhu!
  Ludia  

DATA DISCOVERY - HLAVNÝ TREND BUSINESS INTELLIGENCE

Data Discovery predstavuje nový prístup k Business Intelligence. Namiesto zhora tlačeného tradičného prístupu k BI sa zameriava na konečných užívateľov a business problémy, ktoré sa snažia riešiť.

QlikView je to čo bude ďalej...

INTERAKTÍVNE ANALÝZY A DASHBOARDY V MOBILNÝCH ZARIADENIACH MAJTE SVOJU FIRMU „V RUKÁCH“

Qlikview poskytuje prístup k údajom cez najpopulárnejšie mobilné zariadenia, vrátane iPhone, iPad, Android a BlackBerry.
Mobilné BI umožňuje plnohodnotný výber dát, drill-down, filtrovanie ako aj pokročilé zobrazovanie reportov a analýz v mobilných zariadeniach.
Ponúka úplnú slobodu od desktopu tým, že umožňuje dynamické, interaktívne analýzy údajov vtedy, keď ich užívatelia potrebujú a tam, kde ich potrebujú.
 

QlikView v iPade

 

 


QV_img1

ODOMKNITE VAŠE PODNIKOVÉ ÚDAJE

Príliš veľa podnikov sa stáva rukojemníkom svojich vlastných softvérových aplikácií a častokrát máva problém dostať sa jednoduchým a zmysluplným spôsobom k svojim údajom. S účelne vybudovanými konektormi pre niektoré z najpopulárnejších aplikácií, ako je SAP, Salesforce.com, umožňuje QlikView prístup a analýzu Vašich business údajov.
QlikView obsahuje modul na importovanie dát z rôznych dátových zdrojov (napr. SQL databázy, excel tabuľky, txt. súborov, dátových skladov alebo vlastného formátu súborov QVD), pričom nevyžaduje existenciu dátového skladu. Takúto funkcionalitu umožňujú priamo v QlikView integrované ETL nástroje. Samotná implementácia nástroja trvá dni, nanajvýš pár týždňov. Návratnosť investície do tohto nástroja sa tak výrazne skracuje.

PRESVEDČTE SA

QlikView Demo modely

Top management
Executive Dashboard
Výroba
Plant Operations
Obchod
Salesforce
Financie
Expense Management
Telekomunikácie
Telecom chum
Social Media
Social Media
Risk management
Credit-Risk
Poisťovníctvo
Insurance

Viac Demo modelov nájdete TU.

 

 

Kontaktujte nás

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.