RSS AKTUALITY 02.05.2018 Qlik Sense Tour 2018 - Pridajte sa k nám
RSS AKTUALITY 27.08.2017 BARC BI Survey 17: Qlik opäť zabodoval
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastí, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 01.03.2018 Gartner: Qlik je ôsmy rok lídrom v oblasti business intelligence

Vitajte na našich nových webových stránkach!

EMARK - Effective Management mení imidž... Prečo?

V spoločnosti EMARK už od r. 2000 pomáhame svojim klientom zlepšovať výkonnosť a efektivitu zapájaním ľudí do riadenia, výrazne šetriť čas ľudí pri spracovávaní rôznych analýz tak, aby mali kvalitné informácie a včas mohli robiť tie správne rozhodnutia, pomáhame zlepšovať procesy a zvyšovať ich kvalitu a efektivitu.

Medzi našich klientov patrí už takmer 200 rôznych organizácií zo Slovenska a viacero klientov z Českej republiky, pričom mnohé z nich sú lídrami vo svojich odvetviach. Väčšina projektov za ten čas prerástla do dlhodobého partnerstva tak firiem, ako aj ľudí. Úspech našich klientov vždy stojí predovšetkým na progresívnych ľuďoch, ktorým pomáhame dosahovať ich ciele s využitím moderných nástrojov pre podporu riadenia.

Naše metodické riešenia zavádzame do praxe pomocou špecializovaných best-of-breed manažérskych nástrojov -  QlikView(najrýchlejšie rastúci Business Intelligence nástroj na svetovom trhu, technologicky moderný a graficky krásny Business Intelligence nástroj novej generácie, GARTNERom umiestnený v „LEADERS“ kvadrante), QPR ScoreCard (certifikovaný nástroj pre performance management organizáciou Balanced Score Card Collaborative 3. generácie, uznávaný GARTNERom ako „inovátor“), QPR ProcessGuide (moderný nástroj pre modelovanie procesov zameraný na človeka, víťaz viacerých cien v oblasti Business Process Management).

Unikátnym skĺbením metodických poznatkov a skúseností našich ľudí so špičkovými svetovými manažérskymi softwarovými nástrojmi vytvárame pre našich klientov unikátnu - neopakovateľnú pridanú hodnotu, ktorá zakaždým výrazne prevyšuje investované finančné prostriedky.

Ak hľadáte tie najmodernejšie riešenia, ktoré naozaj fungujú a chcete, aby sa Vám Vaša investícia rýchlo vrátila, ste tu správne. Práve toto sú heslá, ktoré sa snažíme našim novým "vizuálom" komunikovať.

Verím, že sa Vám naše nové webové stránky budú páčiť, že nájdete, čo na nich hľadáte a že sa snáď niekedy uvidíme v rámci našej spolupráce :)

S úctou,

 

PhDr. Martin Kostič, PhD.
riaditeľ EMARK
 

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.